25 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Kunovice

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) z plně průhledného plexiskla slouží k ochranně prodejců z řad obsluhy čerpacích stanic, lékáren, supermarketů, trafik, pekáren a dalších prodejních míst, kteří přichází do přímého styku se zákazníky.

Pro zákazníky nejen z města Kunovice, ale také zbytku České republiky a zahraničí vyrábíme tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které jsou určeny k zamezení přímého přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) naší výroby jsou plně omyvatelné a samozřejmě také dezinfikovatelné. Obrovskou výhodou je 100% průhlednost, díky které je absolutně minimalizovaná vizuální bariéra mezi vámi a zákazníkem.

Veškeré ochranné přepážky a stěny vyrábíme přesně na míru – stačí nám pouze dodat požadované rozměry případně jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!