20 Úno 2020

Lexan na pergolu Uherské Hradiště

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, frézování dřeva, frézování hliníku, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů za studena.

Zákazníky máme nejen ze zlínského kraje (například z města Uherské Hradiště), ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Díky komplexním činnostem zpracování a tváření plastů, dřeva a hliníků jsme schopni pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních stojanů, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a zařízení, výrobě plastického písma, log, nápisů, logotypů apod., výrobě pokladniček a kasiček pro různé sdružení, organizace a prodejce. Dále pokrýváme poptávku po prodeji komůrkového lexanu na míru.

Prodej komůrkového lexanu na pergoly a skleníky patří mezi hojně využívanou službu především u běžných domácností.

Na přání vám nařežeme lexan na míru (požadované rozměry) tak, abyste s jeho přepravou a následným upevněním měli co nejméně práce a starostí.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!