15 Úno 2020

Lexan na pergolu Ostrožská Nová Ves

Již více než 25 let – konkrétně od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti zpracování a tváření plastů, pro firmy, živnostníky i domácnosti, které zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů (Acryl PMMA – plexisklo, polykarbonátu – lexan, dibond plastových desek apod.), frézování dřeva (dýha, MDF, překližky), frézování hliníku, lepení plastů a vakuového tváření plastů.

Zákazníky máme nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také zbytku celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska, Francie a dalších zemí Evropy).

Díky výše zmíněným komplexním činnostem jsme schopni pokrýt veškerou poptávku po výrobě plastického písma (log, logotypů, nápisů apod.), výrobě POP a POS reklamních stojanů, výrobě ochranných krytů jednoúčelových průmyslových zařízení a strojů a také prodeji lexanu.

Jednou se zákazníky velmi poptávaných služeb je prodej lexanu na pergoly a skleníky.

Ten vám na přání nařežeme na vámi požadovaný rozměr.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!