13 Dub 2019
Plastické písmo

Laserování plexiskla

Kromě dělení plexiskla frézou (frézování plexiskla) se specializujeme v rámci celé České republiky na řezání plexiskla laserem. Na internetu můžete tuto metodu dělení najít pod názvem laserování plexiskla.

Řezání plexiskla laserem je bezkontaktní metodou, která má velké množství výhod. Je velmi rychlá, přesná a vzniká při ní minimum zbytkového materiálu (odpadu).

Velkou výhodou, kterou je nutné zmínit, je maximální přesnost a není nutné při ní dodatečně opracovávat hrany. Bezkontaktní dělení také umožňuje výrobu velmi složitých tvarů a jejich detailů bez obav z fyzické deformace obrobků. Laserování plexiskla tudíž umožňuje vyrábět výrobky různých atypických tvarů, které si zákazníci přejí.

Metodou laserování plexiskla vyrábíme různé reklamní stojany do interieru i exteriéru, reklamní stojánky na letáčky na stůl, stojánky na vizitky, díly pro motorkáře, cedule, cedulky apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!