03 Bře 2019
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování polykarbonátu

V rámci České republiky a zahraničí se specializujeme na tváření, tvarování, řezání, frézování (obrábění) plastů. Naší hlavní specializací kromě řezání plexiskla laserem a řezání lexanu laserem je frézování polykarbonátu (obrábění polykarbonátu).

Jedná se o jednu z nejpoužívanějších metod dělení deskového materiálu. Frézováním dělíme plasty, dřevo a také hliník od rozměrech až 2133 x 4267 mm.

Konkrétně frézováním dělíme acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), polyamid, A-PET, PET-G, alu desky (hliníkové desky), Dibond plastové desky, dřevo (dýhu, překližky, MDF..) a také jiné technické deskové materiály.

Výhodou frézování plastů, dřeva a hliníku jsou naprosto přesné hrany, které není nutné dodatečně upravovat. Oproti řezání plexiskla laserema a řezání lexanu laserem je možné deskové materiály frézovat pod úhlem (například 45°), takže dosáhneme přesných zkosených hran.

Frézováním plexiskla, frézováním polykarbonátu a frézováním dalších druhů plastů jsme schopni na těchto materiálech vytvářet rádius, drážkování, vyvrtávání apod. a také konečnou úpravu zvanou gravírování plastů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!