14 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Vídeň

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z celé České republiky a také zahraničí. Například z Rakouska a konkrétně města Vídeň. Jedná se o řezání plexiskla laserem, tváření plastů, lepení plastů a také frézování plexiskla a polykarbonátu.

Frézování je kontaktní dělení deskového materiálu. Může se jednat o dřevo (dýha, překližka), dibond (frézování dibondu) a také plexisklo, polykarbonát a další druhy plastů.

Výše zmíněné frézování plexiskla a polykarbonátu je velmi rychlá a přesná metoda dělení těchto druhů technických plastů. Díky své přesnosti zanechává minimální množství zbytkového materiálu.

Výhodou frézování plastů je mimo různých tvarových úprav (rádius, drážkování, gravírování, vyvrtávání) možnost jejich obrábění pod úhlem 45°.

To nám dává obrovské možnosti ve výrobě ochranných krytů, stěn a přepážek, POP a POS reklamních stojanů a také plastického písma, plastických nápisů a tvarů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!