18 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Štýrský Hradec

S tradicí od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti zahrnující zpracování a tváření plastů. Jedná se například o řezání plexiskla laserem a také frézování plexiskla a polykarbonátu pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také zahraničí. Například z rakouského města Štýrský Hradec.

Frézování je kontaktní metoda dělení deskového materiály. Tímto způsobem jsme schopni dělit dřevo (dýhu, překližky apod.), dibond (frézování dibondu) a také různé druhy technických plastů.

Mezi nejvyužívanější služby naší společnosti patří frézování plexiskla a polykarbonátu. Jedná se o velmi rychlou a přesnou metodu dělení těchto druhů plastů, která zanechává minimální množství zbytkového materiálu.

Výhodou frézování oproti například řezání plexiskla laserem nebo řezání pilou je možnost obrábění materiálu pod úhlem například 45°, které nám dodává obrovské možnosti v rámci tvarových úprav. Jedná se o rádius, gravírování, vyvrtávání a drážkování.

Díky této technologii jsme schopni pokrýt poptávku po téměř jakýkoliv výrobcích z našeho portfolia. Může se jednat o plastické písmo, plastické nápisy, různé vzory a tvary, ale také POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty jednoúčelových průmyslových strojů (ze dřeva i plexiskla) a například ochranné přepážky a stěny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!