26 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Salzburg

Frézování plexiskla a polykarbonátu patří v rámci naší specializace zpracování a tváření plastů mezi nejvíce poptávané činnosti. A to jak u zákazníků z České republiky, tak i zahraničí. Například v rámci Rakouska spolupracujeme se zákazníky z města Salzburg.

Frézování je kontaktní způsob dělení deskového materiálu. Dělit můžeme jak klasické plasty (Acryl PMMA, polykarbonát, polyamid apod.), dibond (frézování dibondu), tak například i dřevo (překližku, dýhu, MDF).

Oproti například řezání plexiskla laserem a má frézování velkou výhodu. Lze jím obrábět deskový materiál i pod úhlem 45°. To mám umožňuje různé tvarové úpravy. Rádius, drážkování, vyvrtávání a gravírování.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je rychlé, přesné, bez zbytečného prořezu a bez nutnosti dodatečné úpravy konstrukční hrany.

Mezi naše výrobky patří mimo jiné plastické písmo, tvary, vzory, nápisy, logotypy, POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty jednoúčelových strojů a také například ochranné přepážky a stěny z plexiskla.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!