04 Čvn 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Německo

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Jednou z těchto činností je frézování plexiskla a polykarbonátu pro zákazníky z celého České republiky a také zahraničí. Především zákazníky z Německa.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda dělení plastů. Tato metoda dělení je velmi rychlá a přesná. Výhodou je přesná konstrukční hrana bez nutnosti dodatečných úprav.

Frézování plexiskla a polykarbonátu nám oproti řezání laserem nabízí také tvarové úpravy, které jsou například rádius, drážkování, vyvrtávání a také gravírování. Další výhodou je dělení materiálů pod úhlem 45°.

Metodou frézování můžeme kromě plastů dělit také dřevo (dýha, překližka, MDF), ale také kovy (hliníkové desky) a dibond.

Frézování plexiskla a polykarbonátu využíváme například při výrobě POP a POS reklamních stojanů, výrobě krytů pro jednoúčelové stroje, výrobě ochranných přepážek a stěn apod. Využití je mnoho.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!