24 Čvn 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Mnichov

V rámci naší společnosti se již od roku 1994 specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují mimo řezání plastů laserem, lepení plastů a tváření plastů také frézování plexiskla a polykarbonátu pro zákazníky nejen z celé České republiky a také zahraničí. Například z Německa a města Mnichov.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda dělení deskových materiálů, která je velmi rychlá, přesná a vytváří minimum prořezů (minimum zbytkového materiálu).

Výhodou frézování plastů například oproti řezání plastů laserem je možnost tvarových úprav (rádius, drážkování, vyvrtávání a v neposlední řadě gravírování).

Díky této metodě jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv plastické logo, nápis, logotyp, vzor a také například POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty jednoúčelových strojů, ochranné přepážky a stěny a další.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!