22 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Linec

Jednou z našich specializací, v rámci komplexního zpracování a tváření plastů, je frézování plexiskla a polykarbonátu. Mezi naše zákazníky patří firmy i domácnosti nejen z celé České republiky, ale také zahraničí. Například z Rakouska a města Linec.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda dělení těchto druhů materiálů. Metoda je rychlá, přesná a zanechává minimální množství zbytkového materiálu. Oproti řezání plexiskla nabízí frézování mnoho výhod.

Hlavní výhodou je možnost obrábění pod úhlem 45°, díky čemuž můžeme provádět různé tvarové úpravy. Jedná se o rádius, drážkování, vyvrtávání a v neposlední řadě gravírování.

Kromě frézování plastů se specializujeme také na frézování dřeva a frézování dibondu.

Moderní metoda frézování nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní plastické písmo, plastické nápisy, plastické loga a logotypy, POP a POS reklamní stojany, ochranné přepážky, kryty a stěny apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!