04 Srp 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Klagenfurt

Již s tradicí od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Jednou z hlavních činností z našeho portfolia služeb je mimo řezání plexiskla laserem také frézování plexiskla a polykarbonátu. Zákazníky z řad firem a domácností máme nejen po celé České republice, ale také například v Rakousku a městě Klagenfurt.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda dělení deskového materiálu. Je rychlá, přesná, bez zbytečného prořezu a nutnosti dodatečných úprav konstrukční hrany. Mimo plastů můžeme obrábět také dřevo a dibond (frézování dibondu).

Výhodou frézování je možnost obrábění deskového materiálu pod úhlem 45°. To nám dává obrovské možnosti různých tvarových úprav. Rádius, drážkování, vyvrtávání a také drážkování.

Díky frézování plexiskla a plastů jsme schopni pokrýt poptávku po velkém množství produktů.

Například plastické písmo, plastické loga, nápisy, logotypy a tvary (vzory), ale také POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty jednoúčelových strojů a také například ochranné přepážky a stěny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!