28 Čvn 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Frankfurt nad Mohanem

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti mimo jiné zahrnují frézování plexiskla a polykarbonátu nejen pro zákazníky z celé České republiky a také zahraničí. Například z německého města Frankfurt nad Mohanem.

Frézování je kontaktní metoda dělení deskového materiálu a jsme jím schopni dělit dřevo, dibond (frézování dibondu) a také výše zmíněné plexisklo a polykarbonát.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je velmi rychlé, přesné a nezanechává po sobě velké množství prořezů (zbytkového materiálu). Výhodou frézování plexiskla a polykarbonátu je možnost různých tvarových úprav. Jedná se o rádius, drážkování, vyvrtávání a v neposlední řadě gravírování.

Další výhodou je možnost frézování pod úhlem například 45°, což nám například řezání plexiskla laserem a také řezání plexiskla pilou nedovolí.

Frézováním plexiskla a polykarbonátu vyrábíme různé ochranné stěny a přepážky, ochranné kryty jednoúčelových strojů, POP a POS reklamní stojany apod.

Tímto způsobem jsme schopny vyrobit na míru téměř jakékoliv plastické písmo, plastové nápisy, vzory, loga, logotypy a další.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!