06 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Dortmund

Již od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují například řezání plexiskla laserem, lepení plastů, tváření plastů a také frézování plexiskla a polykarbonátu. Našimi zákazníky jsou firmy i domácnosti nejen z celé České republiky, ale také zahraničí. Například z německého města Dortmund.

Frézování je rychlá a přesná činnost, kterou jdou obrábět různé deskové materiály. Například dřevo (dýha, překližka, MDF), dibond (frézování dibondu) a různé druhy technických plastů.

Frézování plexiskla a polykarbonátu provádíme na vysoce moderním CNC stroji, který nám umožňuje také různé tvarové úpravy. Jedná se o rádius, drážkování, vyvrtávání a nesmíme zapomenout také na gravírování.

Obrovskou výhodou frézování plastů, je možnost jejich obrábění pod úhlem 45°.

To nám dává obrovské možnosti ve výrobě POP a POS reklamních stojanů, ochranných krytů jednoúčelových strojů, ochranných stěn a přepážek z plexiskla a také různých plastických písem, log a logotypů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!