16 Čvn 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Berlín

V rámci naší specializace řezání plexiskla laserem, tváření plastů a lepení se specializujeme také na frézování plexiskla a polykarbonátu pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také například Německa a města Berlín.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda plastů, která nám umožňuje vyrábět POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty průmyslových strojů, ochranné přepážky a stěny a další výrobky.

Jedná se o rychlou a přesnou metodu, u které není na rozdíl od řezání pilou, nutné dodatečně upravovat hrany. Dále při ní nevzniká velké množství prořežu (zbytkového materiálu).

Frézování plexiskla a polykarbonátu nám umožňuje také různé tvarové úpravy, jako jsou rádius, drážkování, vyvrtávání a také například gravírování.

Obrovskou výhodou obrábění plexiskla a polykarbonátu je možnost frézování pod úhlem 45°. Ta nám umožňuje nové možnosti v konstrukci produktů.

Mimo výše zmíněných produktů vyrábíme také například plastické písmo, plastické loga a logotypy a různé plastické nápisy.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!