09 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Uherské Hradiště

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují například řezání plexiskla laserem, lepení plexiskla, vakuové tváření plexiskla a také frézování plastů (frézování plexiskla, frézování lexanu, frézování dibond plastových desek apod.). Našimi zákazníky jsou firmy i živnostníci nejen z města Uherské Hradiště, ale také celé České republiky a zahraničí.

Frézování plastů je moderní kontaktní metoda dělení plastů, která je velmi přesná, rychlá a zanechává minimum zbytkového materiálu. Díky vysoké přesnosti není po frézování nutné dodatečná úprava konstrukční hrany.

Na rozdíl od řezání plastů laserem jsme u frézování schopní řezat plastové a dřevěné desky (překližky) pod určitým úhlem, například 45°.

Při frézování plastů a dřeva je možné provádět úpravy:

– rádius
– vyvrtávání
– gravírování
– drážkování

Frézou obrábíme například Acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), alu desky (hliníkové desky), dibond plastové desky, překližky a dalších materiálů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!