14 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Ostrožská Nová Ves

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnutí řezání plexiskla laserem, lepení plastů, vakuové tvarování plastů a frézování plastů. Zákazníky z řad firem, živnostníků a domácností máme nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také zbytku České republiky a zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Francie a další země Evropy).

Frézování plastů je počítačově řízení specializovaná činnost kontaktního dělení deskového materiálu, která je velmi přesná, rychlá a zůstává při ní minimální množství zbytkového materiálu.

Na rozdíl od řezání plexiskla laserem, lze u frézování plastů obrábět deskový materiál (plasty – Acryl PMMA plexisklo, polykarbonát lexan, dibond plastové desky, dřevo – překližku, MDF, dýhu a hliník – hliníkové desky) obrábět také pod určitým úhlem například 45°.

Frézování plastů nám při opracování výrobků (obrobků) dává velké možnosti úprav. Jedná se o rádius, vyvrtávání, drážkování a také gravírování.

Díky výše zmíněným komplexním činnostem pokrýváme mimo jiné poptávku po výrobě plastického písma (nápisů, vzorků, log a logotypů), výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů, výrobě POP a POS reklamních stojanů typických i atypických rozměrů a prodeji lexanu na pergoly a skleníky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!