10 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Nedakonice

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro zákazníky nejen z obce Nedakonice, ale také zbytku České republiky a také zahraničí (Evropy). Komplexní činnosti zahrnutí mimo jiné řezání plastů laserem, lepení plastů, vakuové tvarování plastů za studena a frézování plastů.

Počítačově řízené frézování plastů je moderní technologie kontaktního dělení plastových materiálů. Tato metoda je velmi rychlá, přesná a není nutné při ní dodatečně upravovat konstrukční hrany.

Kromě frézování plastů (plexiskla, lexanu, dibond plastových desek) jsme schopni provádět také frézování například dřeva (dýha, překližka, MDF) a také hliníku.

Frézování jde do výše zmíněných materiálů provádět úpravy drážkování, vyvrtávání, rádius a gravírování.

Díky výše zmíněným komplexním činnostem zpracování a tváření plastů jsme schopni pokrýt poptávku po výrobě plastického písma, log, logotypů apod., prodeji lexanu na pergoly a skleníky, výrobě ochranných krytů průmyslových jednoúčelových strojů a také výrobě POP a POS reklamních stojanů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!