11 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Napajedla

Již více než 25 let, konkrétně od roku 1994, se specializujeme na zpracování a tváření plastů pro zákazníky z řad firem, živnostníků i domácností nejen z města Napajedla, ale také celé České republiky a zahraničí. Zpracování a tváření plastů zahrnuje například řezání plastů/plexiskla laserem, lepení plastů, tvarování plastů za studena a také frézování plastů.

Díky komplexním službám jsme schopni pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních stojanů, výrobě ochranných krytů jednoúčelových průmyslových strojů, prodej lexanu na míru na pergoly a skleníky apod.

Frézování plastů (plexiskla, lexanu apod.) je specializovaná počítačově řízená činnost kontaktního dělení deskového materiálu. Frézování neboli obrábění je velmi rychlé a přesné, a proto není nutné dodatečná úprava konstrukčních hran.

Kromě frézování plastů jsme schopni provádět také frézování dřeva (dýhy, MDF, překližky) a frézování hliníku.

Frézování má velkou výhodu, že materiál lze dodatečně upravit gravírováním, vyvrtáváním, drážkováním či radiusem.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!