09 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Kunovice

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů. Tyto služby nejen pro zákazníky z města Kunovice, ale také zbytku České republiky a zahraničí zahrnují řezání plexiskla laserem, lepení plastů, vakuové tvarování plexiskla za studena a také frézování plexiskla a jiných druhů plastů.

Díky těmto službách jsme schopni pokrýt poptávku, mimo jiné, na výrobu plastického písma, výrobu POP a POS reklamních stojanů, prodej lexanu na pergoly a skleníky a výrobu ochranných krytů jednoúčelových strojů.

Frézování plastů (a případně dřeva) je relativně moderní technologie dělení těchto materiálů. Je rychlá, efektivní, přesná a není při ní nutná dodatečná úprava konstrukčních hran.

Frézováním lze do plastů a dřeva provádět také rádius, drážkování, vyvrtávání a gravírování.

Jaké materiály obrábíme frézou?

Mimo jiné se jedná o Acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), hliníkové desky, dibond desky, dřevěné překližky apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!