10 Úno 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plastů Hodonín

Již více než 25 let, konkrétně od roku 1994, se specializujeme na veškeré činnosti zpracování a tváření plastů pro firmy, živnostníky i běžné zákazníky nejen z města Hodonín, ale také zbytku České republiky a zahraničí. Veškeré činnosti zpracování a tváření plastů zahrnují jejich řezání laserem, lepení, tváření za studen a také frézování.

Frézování plastů a jiných druhů deskových materiálů až do velikosti 2133 x 4267 mm je moderní metoda kontaktního dělení materiálů. Metoda je rychlá a přesná. Díky přesnosti a možnosti frézování (obrábění) pod určitým úhlem není nutná dodatečná úprava konstrukčních hran.

Frézováním jsme kromě plastů schopni obrábět také dřevo (dýhu, překližku a MDF) a hliník. V těchto materiálech dokážeme také provádět úpravy, které se nazývají rádius, gravírování, vyvrtávání a dřážkování.

Díky více než 25 leté praxi jsme schopni pokrýt poptávku mimo jiné na výrobu plastického písma a logotypů, výrobu reklamních stojanů, výroba ochranných krytů stojů a také například prodej lexanu na pergoly a skleníky na míru.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!