26 Lis 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Vídeň

S tradicí již od roku 1994 se v naší rodinné firmě specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují výrobu ochranných krytů, výrobu plastického písma a nápisů, výrobu pokladniček a kasiček a také výrobu reklamních stojanů. Výroba reklamních stojanů patří mezi našimi zákazníky z celé České republiky a také zahraničí (například z rakouského hlavního města Vídeň) mezi nejoblíbenější.

Reklamní stojany vyrábíme ve standardních a také atypických rozměrech z plexiskla, lexanu, dibondu nebo jejich kombinace.

POP a POS reklamní stojany standardních rozměrů vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme přímo na míru ve velikostech a tvarech, které požadují zákazníci.

Mezi nejvíce poptávané reklamní stojany patří plexisklové vitríny, reklamní stojany na katalogy, letáky, brožury, ale také menší reklamní stojánky na mobilní telefony, vizitky apod.

Na přání zákazníků jsme schopni každý námi vyrobený reklamní stojan potisknout vybranou grafikou, logem, vzorem, barvou apod. Důležitý je soulad stojanu s firemními barvami.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!