11 Pro 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Salzburg

Od roku 1994 se v naší rodinné firmě specializujeme na zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti mimo jiné zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů a také frézování dibondu. Mezi nejvíce poptávané služby z řad českých i zahraničních firem (například firmy z rakouského města Salzburg) patří výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme z plexiskla, lexanu či dibondu v typických i atypických rozměrech.

Reklamní stojany v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 vyrábíme pro zákazníky, které je využívají například z prezentaci letáků, letáčků, brožur, vizuálů apod.

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme přímo na míru dle přání zákazníků. Oblíbené jsou plexisklové vitríny, plexisklové prezentéry, vitríny na mobilní telefony, vitríny na zbraně apod.

Vyrobené reklamní stojany na přání zákazníků také potiskneme vybranou grafikou, logem, vzorem případně barvou taky, aby korespondovaly s barvami firem zákazníků.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!