02 Čvc 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Výroba reklamních stojanů pro potisk

Již od roku 1994 se specializujeme na řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou, ohýbání (tváření) plastů a také jejich lepením. Jednou ze souvisejících služeb, které pro naše klienty z celé České republiky a zahraničí děláme je výroba reklamních stojanů pro potisk.

Výroba reklamních stojanů pro potisk je velmi oblíbenou službou, protože jsme schopni vyrobit reklamní stojany a také reklamní stojánky typických i atypických rozměrů.

Reklamní stojany a stojánky typických rozměrů jsou obvykle ve velikostech A1, A2, A3, A4, A5 a A6. A zákazníci je využívají především pro prezentaci letáků, produktových listů, magazínů, vizuálů apod.

Kromě reklamních stojanů a stojánků typických rozměrů je vyrábíme také v rozměrech atypických. Ty Vám vyrobíme přesně na míru.

Veškeré plexi reklamní stojany a stojánky Vám také potiskneme vybranou grafikou tak, aby dokonale pasovali do Vaší provozovny popř. prodejny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!