25 Čvc 2019
Potisk plastu - digitální tisk, sítotisk

Výroba reklamních stojanů pro potisk

Naše společnost se specializuje na veškeré činnosti spojené s řezáním, obráběním (frézováním), tvarováním, tvářením a lepením plastů pro zákazníky z České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín apod.), ale taky zahraničí. Konkrétně se jedná o Německo, Rakousko, Slovensko a další.

Výrobu plastových stojánků a stojanů pro potisk provádíme ve standardních velikostech (od A0, A1, A2, A3, A4, A5 až po A6) a také ve velikostech, jaké potřebujete.

Plastové reklamní stojany a stojánky pro potisk vyrábíme z plexiskla (známého také pod názvem acryl PMMA) metodou řezání plexiskla laserem případně jeho obráběním.

Veškeré plastové reklamní stojany a stojánky potiskneme dle Vámi vybrané grafiky tak, aby správně pasovali do Vaší prodejny, ateliéru či provozovny. Stačí pouze dodat grafiku.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!