06 Úno 2020
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Výroba reklamních stojanů Nedakonice

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti spojené se zpracováním a tvarováním/tvářením plastů. Jedná se především o řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla a jiných druhů plastů, tvarování plexiskla za studena a lepení plexiskla. Tyto činnosti zajišťujeme pro zákazníky z obce Nedakonice, zbytku České republiky a také zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Francie apod.)

Mezi následné činnosti patří výroba plastického písma, prodej lexanu, výroba ochranných krytů pro průmyslové stroje a především výroba reklamních stojanů.

Výroba reklamních stojanů patří mezi naše nejvíce poptávané služby. Na přání vám vyrobíme téměř jakýkoliv plastový reklamní stojan typických i atypických rozměrů.

Mezi typické rozměry patří velikosti A0, A1, A2, A3, A4 a menší A5. Reklamní stojan atypických rozměrů vyrobíme přesně dle vašich požadavků.

Na přání vám veškeré reklamní stojany potiskneme vybranou grafikou (logem, logotypem apod.) tak, aby přesně pasovaly do vaší prodejny či provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!