21 Lis 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Dortmund

Již více než 25 let (s tradicí od roku 1994) se v naší rodinné společnosti specializujeme na výrobu reklamních stojanů, ochranných krytů jednoúčelových strojů, pokladniček, kasiček, polokoulí, plastického písma, nápisů, tvarů apod. Od roku 1994 jsme úspěšně navázali spolupráci z mnoha firmami v České republice a také zahraničí. Například v Německu s firmami z města Dortmund.

Výroba reklamní stojanů určených pro podporu prodeje je velmi poptávaná služba. Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech.

Materiál stojanů je plexisklo, lexan případně dibond.

Reklamní stojany vyrábíme buď v rozměrech dle přání zákazníků nebo v typických velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto typické rozměry jsou vhodné pro propagaci letáků, katalogů a různých tištěných prezentací výrobků nebo produktů.

Na přání našim zákazníkům potiskneme reklamní stojany firemními barvami, logy a vzory. Cílem je maximální soulad mezi reklamními stojany a grafickou firemní identitou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!