26 Říj 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Berlín

V rámci naší rodinné společnosti se od roku 1994 specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z celé České republiky, ale také zahraničí. Například z hlavního města Německa, Berlína. Mezi nejvíce poptávanou službu v rámci našeho rozsáhlého portfolia je výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech z plexiskla, lexanu nebo dibondu. Typické rozměry jsou běžně používané. Jedná se o A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. POP a POS reklamní stojany atypických rozměrů vyrobíme přesně dle vašich požadavků.

Reklamní stojany jsou určeny pro podporu prodeje a může se jednat o reklamní stojany na katalogy, letáky, vizuály, na vizitky, na nože, na zbraně, trojboké reklamní stojany apod.

POP a POS reklamní stojany naší výroby vám na přání potiskneme jakoukoliv barvou, vzorem, logem případně grafikou tak, abychom zachovali soulad s vaší firemní identitou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!