27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn – ochranné přepážky a stěny

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, dřeva a hliníku, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů. Spolupracujeme s firmami, organizacemi, živnostníky i domácnostmi z celé České republiky a také střední Evropy.

Kromě výroby prodejních (reklamních) POP a POS stojanů, výroby ochranných krytů jednoúčelových strojů, výroby plastického písma a výroby plexisklových pokladniček a kasiček se zaměřujeme také na výrobu ochranných přepážek.

Veškeré námi vyrobené ochranné průhledné přepážky (plexisklové přepážky), stěny a kryty z plexiskla jsou vhodné pro ochranu prodejců, kteří přichází do přímého kontaktu se zákazníky.

Jsou využívané na čerpacích stanicích, v obchodech (u pokladen), lékárnách, prodejních stáncích, trafikách, pekárnách a dalších prodejních místech. Jedná se v podstatě o tzv. sanitární přepážky s výdejním okýnkem.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) vám poskytnou plnou ochranu před kapénkovou infekcí způsobenou přenosem z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny jsou také plně omyvatelné a dezinfikovatelné běžné dostupnými prostředky.

Výrobu ochranných přepážek provádíme přesně na míru tak, aby co nejméně narušovaly vaše prodejní místo.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!