27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Nedakonice

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plexiskla, lexanu, dibondu a jiných druhů plastů nejen pro zákazníky z obce Nedakonice, ale také zbytku České republiky a zahraničí (konkrétně střední Evropy – z Německa, Rakouska, Slovenska, Francie a dalších zemí). Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, dřeva, hliníku, lepení plastů a také vakuové tvarování – tváření plastů.

Kromě výroby plastových reklamních stojanů (POP a POS), výroby plastových pokladniček a kasiček, výroby plastického písma a výroby různých ochranných krytů strojů nabízíme také výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou vhodné jako základní ochrana vašeho personálu na čerpacích stanicích, obchodech, supermarketech, prodejních stáncích, trafikách a pekárnách před přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla jsou plně průhledné, variabilní a téměř nenarušují kontakt vašeho personálu se zákazníky. Jedná se v podstatě o tzv. sanitární přepážky, které jsou jednoduše doplněny o výdejové okýnko.

Obrovskou výhodou našich ochranných přepážek je jejich omyvatelnost čistícími prostředky a také plná dezinfikovatelnost.

Na přání vám vyrobíme ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) téměř jakýkoliv rozměrů a tvarů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!