12 Zář 2020
Ochranný plastový kryt 1 - výroba ochranných krytů

Výroba ochranných krytů Stuttgart

S tradicí od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují například frézování dibondu, řezání plexiskla laserem, frézování plastů, ohýbání plastů a lepení plastů. Vše pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také zahraničí. Velmi poptávanou službou zákazníky z německého města Stuttgart je výroba ochranných krytů.

Mimo ochranné kryty vyrábíme například plexisklové pokladničky, POP a POS reklamní stojany, plexisklové vitríny, potravinové boxy, regály či přepážky.

Velmi poptávanou službou, kterou jsme výše zmínili, je výroba ochranných krytů.

Ochranné kryty jsou určeny ke krytování jednoúčelových průmyslových strojů a zařízení za účelem zvýšení bezpečnosti práce obsluhy.

Ochranné kryty vyrábíme na základě poškozených vzorů popř. výkresové dokumentace z materiálů pro potravinářství. Ty splňují veškerá kritéria pro přímý kontakt s potravinami.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!