22 Srp 2020
Ochranný plastový kryt 1 - výroba ochranných krytů

Výroba ochranných krytů Berlín

Již s mnohaletou tradicí od roku 1994 se v rámci naší rodinné firmy specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti mimo výroby reklamních stojanů a ochranných přepážek a stěn zahrnují také výrobu ochranných krytů. Spokojené zákazníky máme v celé České republice a také zahraničí. Například v německém hlavním městě Berlín.

Ochranné kryty z plexiskla vyrábíme za účelem krytování jednoúčelových průmyslových strojů tak, aby se zvýšila bezpečnost práce obsluhy těchto strojů.

Veškeré ochranné kryty naší výroby jsou vyrobeny z materiálu pro potravinářství, a tak splňují kritéria pro přímý styk s potravinami. Lze z nich vyrábět také různé potravinové boxy, regály apod.

Materiály pro výrobu používáme Akryl PMMA (plexisklo) a také Polykarbonát PC (lexan).

Pro výrobu ochranných krytů z plexiskla popř. lexanu nám stačí dodat výkresovou dokumentaci nebo přesný vzor. Vzor může být i poškozený.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!