27 Čvc 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Stojánek na reklamní letáky

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní práci s plasty, která zahrnuje jejich zpracování (řezání laserem, obrábění frézou, lepení) a také tvarování (tváření za studena a za tepla).

Na tyto činnosti navazuje také výroba stojánků na reklamní letáky. Specializujeme na výrobu reklamních stojanů typických i atypických velikostí. Mezi typické velikosti patří stojany na reklamní letáky velikostí A3, A4, A5 a také A6. Atypické velikosti vyrobíme dle Vašich požadavků (potřebných rozměrů).

Našimi zákazníky jsou firmy a také fyzické osoby z celé České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín, Uherské Hradiště apod.) a také zahraničí. Konkrétně zákazníci z Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí.

Veškeré námi vyrobené stojany na reklamní letáky Vám potiskneme Vámi vybranou grafikou tak, aby dokonale pasovaly do Vaší provozovny. Stačí, když nám dodáte logo, logotyp, fotografii, obrázek či jinou grafiku.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!