26 Čvc 2019
Ohýbaný stojánek na stůl 2

Reklamní stojánky na stůl

Jednou z našich specializací, která zahrnuje řezání plastů laserem, obráběné plastů frézou, tvarování (tváření) plastů za tepla a za studena, lepení plastů a další činnost s plasty, je výroba reklamních stojánků na stůl.

Reklamní stojánky na stůl vyrábíme pro zákazníky z České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín apod.) a také Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí.

Reklamní stojany a stojánky na stůl vyrábíme z acryl PMMA známého pod názvem plexisklo obvykle ve velikostech A3, A4, A5 a A6. Můžete je využít jak na katalogy, magazíny, obrázky, fotografie, produktové listy apod.

Vyrábíme také trojboké reklamní stojánky na stůl, reklamní plastové stojánky na nože, stojánky na vizitky, na mobilní telefony apod.

Veškeré reklamní stojánky potiskneme Vámi zvolenou grafikou tak, aby přesně pasovaly do Vaší provozovny. Stačí pouze dodat logo, logotyp, či jakýkoliv obrázek.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!