28 Čvc 2019
Prodejní stojan 4

Reklamní stojan A4

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní práci s plasty, která zahrnuje jejich zpracování (řezání, obrábění, lepení apod.) a také tváření (tvarování, ohýbání). V rámci těchto činností se specializujeme a výrobu reklamních stojanů libovolných velikostí.

Reklamní stojany vyrábíme na zakázku pro zákazníky z celé České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín, České Budějovice apod.) a také zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko a další země).

Reklamní stojany vyrábíme, jak ve standardní velikosti A4 (pro letáky, magazíny, fotografie, obrázky či produktové listy), tak i ve velikostech A0, A1, A2, A3, A5, A6 a samozřejmě také libovolné velikosti přímo na míru Vašim požadavkům.

Veškeré námi vyrobené reklamní stojany pro Vás potiskneme jakoukoliv grafikou, tak aby přesně zapadly do designu Vaší provozovny (prodejny, ateliéru apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!