02 Čvc 2019

Reklamní cedule na stojánku

V rámci naší specializace řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou (frézování plastů), ohýbání plastů (tváření plastů) a lepení plastů se zabýváme také výrobou plastových reklamních cedulek, cedulí, stojanů a stojánků.

Na Vaše přání jsme schopni vyrobit téměř jakoukoliv reklamní ceduli a jakýkoliv reklamní stojan typických i atypických rozměrů.

Poslední dobou jsou velmi oblíbené reklamní cedule na stojánku. Poptávají je po nás především prodejci, kteří do těchto stojánků chtějí umístit svůj katalog produktů nebo akční leták tak, aby byl pro zákazníka v ideální výšce pro čtení.

Reklamní cedule na stojánku vyrábíme především ve velikostech A4, ale není problém vyrobit také v požadovaných rozměrech.

Víme, že design a brand je důležitý, proto obrovskou výhodou našich reklamních stojanů a reklamních stojánků je možnost potisku libovolnou grafikou. Díky tomu můžete mít všechny stojany s Vaším logem, ve Vašich barvách apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!