28 Říj 2019
Reklamní stojan 1

Plexisklo Kolín nad Rýnem

Od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti související se zpracováním a tvářením plastů. Konkrétně plexiskla (acryl PMMA), lexanu (polykarbonátu) a dibond plastových desek. Vše pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také zahraničí. Například Rakouska, Slovenska i Německa. Zákazníky máme například z města Kolín nad Rýnem.

Zpracování a tvarování plexiskla provádíme řezáním plexiskla laserem, obráběním plexiskla frézou, vakuovým tvarováním – tvarování plexiskla za studena, lepením plexiskla apod.

Mezi naše výrobky patří plastické písmo, plastické nápisy, plastické loga, plastové pokladničky, plastové ochranné kryty strojů a POP a POS reklamní stojany pro interiérové i exteriérové použití.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 a také atypických, které si přesně dle rozměrů, tvarů, počtu polic, upevnění, barevnosti apod. určíte.

Veškeré reklamní stojany Vám potiskneme vybranou grafikou – logem, vzorem, barevností apod.

Stojany můžete použít k propagaci vašich reklamních materiálů (magazíny, letáky, fotografie, návrhy), ale také je použít pro obchodní partnery jako dárek (držáky na mobilní telefony, držáky na vizitky, držáky na kancelářské potřeby apod.). Oblíbené jsou také reklamní stojany k prezentaci výrobků (reklamní stojany na výrobky, reklamní stojany na zbraně, reklamní stojany na nože apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!