02 Lis 2019
Reklamní stojan 1

Plexisklo Bratislava

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů a především plexiskla, které zahrnují řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, lepení plexiskla a ohýbání plexiskla za studena (vakuové tvarování plexiskla). Kromě zákazníků z celé České republiky máme plno zákazníků ze sousedního Slovenska (například z města Bratislava), dále také z Německa, Rakouska a dalších zemí Evropy.

Kromě plexiskla se zaměřujeme také na práci s polymerem (lexanem) a dibond plastovými deskami.

Plasty řežeme laserem a obrábíme frézou. Obě metody jak bezkontaktní – řezání plastů laserem, tak kontaktní – frézování plastů jsou maximálně přesné a zanechávají minimum zbytkového materiálu.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří plastické písmo, plastické loga, plastické nápisy, výroba plastových pokladniček, výroba volebních a losovacích uren a výroba POP a POS reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme ve standardních i nestandardních rozměrech a na přání Vám je potiskneme jakoukoliv grafikou (logem, vzorem, barvou, obrázkem apod.) tak, aby Vám přesně pasovaly do provozovny/prodejny.

POP a POS reklamní stojany standardních rozměrů vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 a v nestandardních rozměrech dle přesných požadavků. Vyrábíme také trojboké reklamní stojany.

Reklamní stojany můžete použít k prezentaci vašich magazínů, letáků, obrázků, fotografií, návrhů apod. Vyrábíme také reklamní stojany na zbraně, na kuchyňské a lovecké nože, na mobilní telefony apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!