01 Čvc 2019
Výroba reklamních stojanů POP a POS z plastů

Plastové stojany

Kromě řezání plexiskla laserem, frézování plastů (obrábění plastů), ohýbání plastů a lepení plastů se specializujeme na výrobu plastových stojanů na míru. Plastové stojany vyrábíme především z acryl PMMA známého pod názvem plexisklo.

Plastové stojany vyrábíme pro zákazníky z celé České republiky (plastové stojany Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Olomouc a další města) a také zahraničí. Především Německo, Rakousko, Slovensko a také Maďarsko.

POP a POS reklamní plastové reklamní stojany vyrábíme typických i atypických rozměrů. Nejoblíbenější jsou plastové reklamní stojany velikosti A4 a A3. Další rozměry jsou A1, A2, A5, A6. Plastové stojany atypických rozměrů vyrábíme přímo na míru vašim požadavkům.

Plastové stojany vyrábíme od rozměrů na vizitky (plastové stojany na vizitky) až po velké plastové stojany například na zbraně a pistole. Oblíbené jsou také plastové stojany na klíčky (klíčenky).

Naší největší konkurenční výhodou je možnost výroby plastových stojanů s libovolných potiskem (grafikou), díky kterému každý stojan bude přesně ve vašem brandu.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!