27 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Brno

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. V rámci naší činnosti se mimo jiné pro naše zákazníky z města Brno, celé České republiky a zahraničí specializujeme na výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochranně prodejců čerpacích stanic, lékáren, pekáren, supermarketů, trafik a jiných prodejních míst, kde prodejce přichází do přímého styku se zákazníky.

Nejvíce poptávané jsou tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které prodejcům poskytují základní ochranu před přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Plexisklové přepážky z naší výroby jsou 100% průhledné, aby nenarušovaly váš kontakt se zákazníkem a navíc jsou plně omyvatelné a dezinfikovatelné.

Plexisklové přepážky a stěny vyrábíme přímo na míru. Stačí, když nám zašlete požadované rozměry případně jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!