Telefon: 774 849 995 | Email: info@r-designplast.cz

Glavírování deskového materiálu

Glavírování deskového materiálu

Glavírování deskového materiálu neboli povrchové glavírování na deskový materiál je high-end zpracování povrchu plošných materiálů pro zdůraznění křivek loga na obrobku.

Z hlediska designu a optiky materiálu se jedná o velmi oblíbenou úpravu, protože materiál je po glavírování vhodný pro nasvícení a reklamu budete moci pěkně nasvítit.

Jedná se s v podstatě o finální zpracování povrchu materiálu jeho odebíráním. Poté je obrobek velmi kvalitní a opticky čistý.

V rámci služby glavírování deskového materiálu jsme schopní pracovat s acrylem PMMA (plexisklem), polykarbonátem (lexanem), polyamidem, alu deskami (hliníkovými deskami), dibond deskami a také dřevem (dýhou, překližkou a MDF).

Glavírování provádíme laserovou glavírkou a také glavírovací frézou, která umí pracovat s výše uvedenými materiály. Laserové glavírování deskového materiálu má trvalý výsledek, je velmi přesný, rychlý a flexibilní z hlediska požadavků zákazníků.

U tohoto typu glavírování nejsou téměř žádné omezení v glavírováné grafice. Vzor můžete být v podstatě libovolný a vždy vynikne svojí přesností.

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.