10 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Kolín nad Rýnem

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují mimo jiné také frézování plexiskla a polykarbonátu. Mezi naše zákazníky patří firmy a domácnosti z celé České republiky a také zahraničí. Například z Německa a města Kolín nad Rýnem.

Frézování je kontaktní metoda dělení deskového materiálu. Můžeme jím dělit dřevo, dibond (frézování dibondu) a také výše zmíněné plexisklo a polykarbonát.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je velmi rychlé, přesné a nezanechává velké množství zbytkového materiálu.

Výhodou frézování je možnost obrábění deskového materiálu pod určitým úhlem například 45°, což nám dává možnosti různých tvarových úprav. Jedná se o vyvrtávání, drážkování, rádius a nesmíme zapomenout také na gravírování.

Díky této technologii jsme schopni vyrábět kvalitní POP a POS reklamní stojany, ochranné přepážky a stěny, ochranné kryty jednoúčelových průmyslových strojů a také různé plastické písmo, plastické nápisy, vzory, logotypy apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!