30 Čvc 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu Innsbruck

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní zpracování a tváření plastů. To zahrnuje mimo řezání plexiskla laserem také frézování plexiskla a polykarbonátu. Zákazníky máme po celé České republice a také v zahraničí. Například v rakouském městě Innsbruck.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je kontaktní metoda dělení tohoto druhu deskového materiálu. Mimo tyto plasty se specializujeme také na frézování dibondu, frézování polyamidu, frézování dřeva (dýhy, překližky a MDF) a dalších druhů technických plastů.

Tato metoda obrábění deskového materiálu je rychlá, přesná, bez zbytečného prořezu a nutnosti dodatečných úprav konstrukčních hran.

Výhodou je možnost obrábění pod úhlem 45°, což nám dává obrovské možnosti různých tvarových úprav. Rádius, gravírování, drážkování a vyvrtávání.

Díky tomu jsme schopni na zakázku vyrobit téměř jakýkoliv plastický nápis, písmo, tvar, vzor, logotyp, ale také reklamní stojan, ochranný kryt a také ochrannou přepážku a stěnu.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!