25 Čvc 2019
Plexisklo - akrylát litý

Desky určené k výrobě reklamních stojanů

Od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti spojené s prací s plasty. Konkrétně s plexisklem (acryl PMMA), lexanem (polykarbonátem) a také dibond plastovými deskami.

Jedná se o řezání plexiskla a lexanu laserem, jejich obrábění (frézování), lepení a tvarování za studena (případně tvarování za tepla).

Reklamní stojany typu POS a POP vyrábíme především z lexanu a dibond plastových desek.

Desky určené k výrobě reklamních stojanů řežeme laserem (bezkontaktní metoda řezání plastů) případně obrábíme frézou (kontaktní metoda řezání plastů). Obě tyto metody, ale především řezání laserem, zaručuje naprosto přesný řez, minimální množství zbytkového materiálu a hlavně možnost výroby složitých tvarů.

Výhodou frézování plastů je možnost jejich obrábění pod úhlem. Například 45°.

Desky určené k výrobě reklamních stojanů jsme schopní řezat až do velikosti 2133 x 4267 mm.

Zpracované desky pro výrobu reklamních stojanů je možné potisknout jakoukoliv Vámi vybranou grafikou tak, aby přesně zapadala do konceptu Vaší prodejny, vzorkovny či jiné provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!